Бүгінгі студент-болашақ маман

15-19 қараша 2021жылғы Жалпы техникалық пәндік бірлестігінің ұйымдастыруымен «Еліміздің ертеңі жас ұрпақтың қолында, жас ұрпақтың тағдыры ұстаздардың қолында» тақырыбында апталық өтуде. 17қараша 2021жылы Геодезия пәнінен «Бүгінгі студент-болашақ маман»тақырыбында Саримова Шынар Маратқызы  пәндік шара өткізді.

Сайысымыздың мақсаты: Елімізді сүйетін, аумақтық ресурстарды шұғыл және болашақты басқару үшін қажетті шаруашылықтық саралауға қабілетті, конструктивтік ойлау қабілеті бар геодезия-картография  мамандарды қажет етеді, осы орайда студенттерге сапалы білім мен тәрбие беру-бүгінгі күннің өзекті мәселелерінің бірі, студенттердің мамандыққа деген сүйіспеншілігін арттыру, елге адал қызмет етуге деген көзқарасын қалыптастыру.